Фейсбучний мікс до кави № 166
Про Новий рік, подарунки, дівчат та кіно - у сьогоднішньому постноворічному дайджесті.
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали пости, які публікували чернігівські користувачі мережі Фейсбук у переддень Новорічних свят та після святкування.
В основному, чернігівці говорили про Новий рік, побажання та подарунки. Дякували воїнам, які захищають кожного з нас, та вітали із прийдешнім 2017, бажали миру та перемоги нашій Україні.
Але окрім віншувань та привітань обговорювалися у вихідні і важливі теми.
- про перевізників:
- про "олів’є":
- про тишу:
- про вимоги до дівчат:
- про топ-десять кращих фільмів. А яка ваша улюблена "десятка"?
- про прийдешній новий рік:
- про шпаргалки:
- про історію і владу:
- про побажання:
- про подарунки:
- проект "творчі канікули" запрошує:
- про красиві гроші:
Гарного настрою та веселих свят! Не хворійте і вчіть різдвяні колядки!
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.











