Міжнародна інтелектуальна гра "Віват, інтелект!" знову в Чернігові
Стартував черговий сезон Міжнародної інтелектуальної гри «Віват, інтелект!». Участь у заході взяли школярі з Києва, Одеси та Гомельщини (Республіка Білорусь).
Чернігівщину представляє переможець обласного етапу гри - команда з міста Ніжина.
Вже 1 грудня у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбулася презентація команд-учасниць «Давайте знайомитись!». Також юні інтелектуали виготовляли емблему гри під час майстер-класу «Фетрові фантазії».
Крім того, у програмі заходу – екскурсія до Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М. Коцюбинського та перегляд вистави «Ніч перед Різдвом» у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.