Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:54:34

У Чернігові реалізовується проект інформаційно-культурний центр "Файнбук"

26.11.2016   09:13

Майстер-класи, тренінги, зустрічі з цікавими людьми, книгообмін та безкоштовна англійська. Все це проводить інформаційно-культурний центр «Файнбук» в рамках реалізації бюджету участі завдяки старанням чернігівських бібліотекарів.

Інформаційно-культурний центр працює в одному з розважальних комплексів, що розташований на Масанах. В цьому мікрорайоні проживає близько 20 тисяч мешканців, серед яких багато молодих сімей, які позбавлені можливості корисно та цікаво проводити своє дозвілля. Тож цей Центр став справжньою знахідкою для жителів мікрорайону. Про це розповіла координатор проекту Олена Костриця.

Всі мешканці міста, особливо діти, мають вільний доступ не тільки до бібліотеки, а й до цікавих пізнавальних, інформаційних, культурно-просвітницьких послуг, що направлені на розвиток творчих здібностей особистості.

"Файнбук" - це проект Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи та ГО "Центр Взаємодії".

З вересня цього року в Центрі розпочалися безкоштовні заняття для дітей по вивченню англійської мови. Постійно проводяться майстер-класи з квілінгу, миловаріння, організовуються зустрічі з письменниками та відомими людьми нашого міста, флешмоби, книжкові експозиції та сімейні мультимедійні перегляди фільмів.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.