ДСНС: 13 листопада в Україні очікуються снігопади і хуртовини
Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає, що 13 листопада в Україні очікуються сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця.
Як повідомляє прес-служба відомства, 13 листопада активний циклон зумовить складні погодні умови у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях, де очікуються сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 сантиметрів, налипання мокрого снігу, а на дорогах ожеледиця.
За даними ДСНС, у Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях буде дощ з переходом в мокрий сніг, місцями сильні опади, подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, у Дніпропетровській, південних і східних областях сильні дощі.
У Києві 13 листопада прогнозують сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою до 20 сантиметрів, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.