Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 12:08:39

Хто краще розповість про дитячий відпочинок — одержить нагороду

01.11.2016   08:13Агенцiя

Навесні на Чернігівщині стартуватиме Обласний конкурс серед засобів масової інформації на краще висвітлення літньої дитячої оздоровчої кампанії. Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації повідомили директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш та її заступниця Світлана Скиба.

Прийом конкурсних робіт розпочнуть першого квітня наступного року, а підсумують конкурс вже наприкінці вересня. Організатори — Департамент сім’ї молоді та спорту ОДА, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та обласна організація Національної спілки журналістів України визначили наступні номінації тематичного конкурсу:

- «Краща газетна публікація»;

- «Краща (кращий) теле- або радіопрограма (сюжет)»;

- «Краща публікація в інтернет-виданнях»;

- «Краще висвітлення літньої оздоровчої кампанії».

Передбачається, що конкурс сприятиме поінформованості громадськості про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії, підвищенню рівня надання послуг дитячого відпочинку та оздоровлення. Кращі роботи буде відзначено, а авторів нагороджено. При чому, якщо у перших трьох номінаціях нагородять автора журналістського матеріалу, то за краще висвітлення літньої оздоровчої кампанії нагорода може бути колективною.

Ніна Лемеш поінформувала присутніх на брифінгу журналістів про підсумки дитячої оздоровчої кампанії цього року. Серед пріоритетів на рік наступний особливо виокремила національно-патріотичний аспект організації літнього дитячого дозвілля та координування дій всіх суб’єктів оздоровлення на створення безпечних та комфортних умов відпочинку дітей.

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові 11:34

Кабінет Міністрів погодив надання під будівництво житла військовослужбовцям Служби безпеки ділянки земель оборони площею 0,37 га.

Cтартувала національна естафета

Cтартувала національна естафета "Олімпійський день-2020" 11:14

Чернігів 3 червня першим прийняв національну естафету «Олімпійський день-2020».

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 11:06

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради 11:00

3 червня голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький представив нового начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став депутат обласної ради Юрій Болоховець.