Смачні рецепти вихідного дня
Конвертики з м'ясом і квасолею в лаваші - відмінна ідея для швидкого сніданку або обіду на роботі.
Склад (на 3-4 порції, загальний час приготування - 30 хв): лаваш (тонкий) - 4 шт, фарш (баранина / свинина + яловичина) - 300 г, квасоля консервована - 300 г, цибуля ріпчаста - 2шт, часник - 1 шт, кінза, петрушка, томатний соус або томати у власному соку (подрібнені) - 5-7 ст.л., рослинна олія для смаження, сіль, мелений перець
Підготувати інгредієнти.
Приготувати томатний соус. Цибулю і часник очистити і подрібнити.
Зелень вимити, струсити надлишки води і подрібнити. У пательні розігріти олію, викласти цибулю з часником і обсмажити близько 2 хвилин.
Додати фарш. І обсмажити на середньому вогні, зрідка помішуючи, близько 10-15 хвилин, до готовності.
У підготовлений фарш додати квасолю (можна разом з рідиною), томатний соус, кайєнський і мелений перець, сіль.
Перемішати і тушкувати, до випаровування рідини, близько 5-7 хвилин.
Додати зелень. І перемішати.
Лаваш нарізати на довгі смуги, шириною, близько 10-12 см (якщо лаваш трохи підсох, змочіть його трохи водою).
Викласти на край стрічки близько 2 ст.л. начинки.
Накрити кутом лаваша. Підвернути кінчик лаваша, щоб начинка не випадала. І акуратно згорнути в трикутник.
Обсмажити конвертики на сухій сковороді (або на вершковому маслі).
Зручно, що такі конвертики можна приготувати заздалегідь, тримати в холодильнику, в контейнері, і при необхідності, Вам залишається тільки швидко їх обсмажити.
Смачного!
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.