Фейсбучний мікс до кави № 132
У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук щодо подій 24 жовтня.

Про що ж писали та які теми обговорювали, дізнавайтеся у цьому випуску.
І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.
Отже, чернігівці говорили про таке.
- про децентралізацію, дороги та чернігівського міського голову:
- про втрати:
- про Кінга та Трампа:
- Увага! Оголошення! Потрібна допомога у створенні назви торгової марки. Приз - кіло делікатесів!
- про глузд та ігнорування:
- про сірники та ліс:
- про спецназ:
- про страусів:
- про зону комфорту:
-
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.