Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 03:41:33

Школярі Чернігівщини повернулися і з відпочину в Хорватії

01.10.2016   09:27Агенцiя

Із 15 по 25 вересня 45 дітей із родин загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб відпочивали та оздоровлювалися на острові Лошинь Республіки Хорватія (Адріатичне море).

Візит відбувся на запрошення Посольства України в Республіці Хорватія. Витрати і турботи із забезпечення та організації відпочинку взяли на себе власник пансіонату «Велі Лошинь», у якому проживали діти, ПрАТ «Чернігівський автозавод» – партнер із профільних програм департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА і фахівці та керівники органів виконавчої влади області.

Учора ж, на знак вдячності за якісне і корисне дозвілля, діти дали своєрідний концерт для батьків, супровідників і керівництва облдержадміністрації. Також учасники мандрівки поділилися з ними враженнями, переглянули фотознімки.

Щоб пересвідчитися у доброму настрої дітей, перейняти його і, за потреби, поспілкуватися з батьками на зустріч прийшов голова облдержадміністрації Валерій Куліч. Він із щирим задоволенням подивився виступи школярів, які вони підготували, перебуваючи на відпочинку, а наприкінці отримав колективну подяку від батьків учасників поїздки.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.