Фейсбучний мікс до ранкової кави № 116
У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук щодо подій у місті 28 вересня.
Про що ж писали та які теми обговорювали, дізнавайтеся у цьому випуску.
І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.
Отже, чернігівці говорили про таке.
- про новенький блог від мультимами Олі Рись:
- про нахабних злодіїв:
- про нові актуальні заходи для залучення туристів до Чернігова:
- про соціальну допомогу в розмірі 112 гривень.
У 2016 році на ці гроші можна купити трохи більше 10 хлібин або 10 пакетів молока, або 10 кг яблук (по акції), або 1 кг твердого сиру і т.д.
- про хміль:
- про підземний перехід біля "України":
- краще 0,5 відкрити на трьох)))
- про бидло, патріотизм та машини на траві:
- невже на Чернігівщині не знайдеться працьовитих майстрів?
- про красунь та відьом:
Гарного настрою та вдалого дня!
Останні новини Чернігівщини
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.