Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 06:29:33

У якості туристів чернігівці побували в 43 країнах світу

27.09.2016   07:47Агенцiя

До Всесвітнього дня туризму.

У 2015 р. інфраструктура туристичного бізнесу Чернігівщини включала  55 суб’єктів туристичної діяльності.

За даними статистичної звітності туристичними організаціями області обслуговані більше 7 тис. туристів, переважна більшість із яких (93%) виїжджали за кордон, 7% – охоплено внутрішнім туризмом. Крім того, одноденними турами обслуговано більше 3 тис. екскурсантів.
   
У якості туристів у 2015 р. чернігівці побували в 43 країнах світу, найбільш популярними залишаються Єгипет (2,5 тис. осіб) та Туреччина  (2,1 тис.). Болгарію відвідали 495 осіб, Іспанію – 235, Грецію – 167, Об’єднані Арабські Емірати – 137.

Географія подорожей включала такі країни, як Кіпр, Чорногорія, Італія, Чехія, Шрі-Ланка, Угорщина, Домініканська Республіка, Туніс тощо.
   
Від надання туристичних послуг у 2015 р. суб’єкти туристичної діяльності отримали 5 млн.грн. доходу, операційні витрати на надання туристичних послуг становили 4 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ