Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:00:55

Школярі з Чернігівщини вирушили на відпочинок до Хорватії

13.09.2016   10:12

Хороші враження, знайомства та, зрештою, нова країна – все це чекає на малечу з Чернігівщини. Адже сьогодні вранці, 13 вересня, сорок п’ять дітей, яких торкнулася війна на сході України (діти учасників та загиблих в АТО, діти внутрішньо переміщених осіб), поїхали на відпочинок до Хорватії.

Групу школярів супроводжуватимуть і декілька дорослих, зокрема лікар, перекладач та вчитель.

— Свого часу Хорватія пережила багато горя. Можливо, розуміючи глибину проблем, що наразі склалися у нас, посольство цієї країни й ініціювало поїздку, — каже заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова. — Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для дітей.

Наталія Романова зазначила, що попередньо було проведено детальний медогляд усіх пасажирів. Батькам вона повідомила, що на їх малечу чекає насичена і цікава програма, що розпочнеться зі знайомства з українською діаспорою та відвідин пам’ятника Т.Шевченку в столиці Хорватії. Основна ж частина відпочинку проходитиме на острові Лошинь (Адріатичне море).

Детально перевірила облдержадміністрація і майбутні умови проживання школярів. Щоденний моніторинг перебування дітей на відпочинку можна буде знайти на сайті Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, директор якого Ніна Лемеш також прийшла побажати юним подорожуючим щасливої дороги.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.