Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 07:45:31

Запрошуємо на вихідні в "Чернігів стародавній"

23.07.2016   11:05

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує оглянути музейні експозиції на Валу.

На численні прохання продовжено роботу унікальної виставки «Шлях воїна — один на двох», де представлені давні самурайські мечі та безцінні реліквії козацької доби — предмети озброєння та персні-печатки, що належали представникам козацької старшини. Експозиція розміщена у Колегіумі.

Цього тижня у заповіднику відкрилася виставка талановитого художника, заслуженого діяча мистецтв України Віктора Бистрякова «Чорнобиль — довге відлуння», яка приурочена до 30-річчя Чорнобильської трагедії.

Для шанувальників старовини експозиція «Чернігів та чернігівці 100 років тому» (у Колегіумі). Вона присвячена історії міста на зламі століть.
Тут можна познайомитися з історією, архітектурою, промисловістю, освітою, культурою та діяльністю відомих чернігівців, побутом жителів міста кінця ХІХ — початку ХХ ст.

З давньоруським періодом Чернігово-Сіверського князівства маєте також можливість ознайомитися у Борисоглібському соборі (на Валу). Тут діють експозиції: «Архітектура та ремесло Чернігова Х—ХІІІ ст.»; «Церковні старожитності ХVІІ—ХІХ ст.».

За довідками звертайтеся: м. Чернігів, вул. Преображенська, 1, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», тел. (0462) 645-964. Музеї працюють без вихідних з 10.00 до 18.00.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.