Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 23:56:22

Інтеграційний плов для особливих діток

25.04.2016   12:52Агенцiя

23 квітня за ініціативи Чернігівської обласної громадської організації Голос батьків та Чернігівського міського об’єднання інвалідів «Шанс» разом з ММЦ "Жменя" було організоване інтерактивне свято для дітей з особливими потребами «Вітаємо весну» на базі Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.

Метою заходу було налагодження спільної діяльності громадських організацій, що займаються особливими дітками та по можливості максимально інтегрувати таких діточок зі звичайними.

В заході прийняло участь біля 70 дітей, більша кількість з яких - це діти з особливими потребами.

До заходу приєднався театральній колектив Чернігівського ліцею № 22 «Натхнення», який представив патріотичну виставу та виступ бандуристів, а діти вокальної студії ЧМОІ «Шанс» та її керівник подарували усім присутнім надзвичайні пісні.

Усі діти мали змогу прийняти участь в колективних розвагах, інтерактивних іграх, тренінгах та майстер класах. Зокрема усі бажаючі готувалися до Великодня, вправляючись в розмальовуванні писанок та придумуючи свої власні візерунки. Діти також висіяли зернятка у маленькі "горщики" з яєчної шкарлупи, щоб до Великодня мати веселий декор із зеленої травички.

Учасники пригощалися тут же звареною запашною рисовою кашею, тушкованою картоплею, салатами та іншими смачними частуваннями, в приготуванні яких брали участь усі - волонтери, батьки, діти...
Батьки мали змогу поспілкуватися між собою, організатори обговорити плани на наступні заходи. А такі плани дуже амбітні - адже об’єднавши зусилля можна багато досягти.

Керівник ГО «Голос батьків» Трубенок Олена: «такі об’єднанні заходи, в яких приймають участь кілька організацій, здорові діти, діти з особливостями збагачують, як дітей які не мають проблем, так і дають нові можливості дітям з особливими потребами, з іншого боку ми показуємо всім, що діточки з особливими потребами також мають свій потенціал і вони багато на що здатні».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини