Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 20:56:57

Чернігівщина радо зустріне туристів

13.04.2016   10:10Агенцiя

Про це говорили під час прес-брифінгу в облдержадміністрації.

Як зазначила начальник управління туризму та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Людмила Замай, наша область займає одне з провідних місць в Україні за кількістю пам'яток культурної спадщини – понад 9 тисяч пам’яток, з яких майже 2 тисячі національного значення. В області діє значна кількість музеїв, є три національні заповідники. Перлини туристично-рекреаційного потенціалу області – Качанівський та Сокиринський палацово-паркові комплекси, Тростянецький дендропарк, Мезинський та Ічнянський національні природні парки. Активно розвивається зелений туризм. Радо вітають відвідувачів 35 садиб сільського зеленого туризму, які пропонують різні варіанти відпочинку.

Важливо, що Чернігівщина систематично представляє свій туристичний ресурс на тематичних виставках різного рівня Це, на переконання Людмили Замай, дає можливість рекламувати якісний туристичний продукт як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні. З одного боку, це потенційно збільшує кількість туристів, з іншого – сприяє розвитку різних сфер життєдіяльності області.

Вона також висловила сподівання, що до розвитку туристичної галузі більш активно доєднаються інвестори. Задля цього профільним Департаментом спільно з органами виконавчої влади на місцях проводиться пошук туристично привабливих об’єктів, які викличуть зацікавленість підприємців вкладати кошти в туристичний бізнес.

Людмила Замай також зазначила, що на сьогодні найбільш пріоритетними на Чернігівщині є екскурсійний, подієвий (фестивальний), водний, активний та сільський зелений види туризму. Тож ці види туризму будуть широко презентуватися під час Міжнародного туристичного форуму, який пройде на Чернігівщині з 15 по 17 квітня.

Важливою туристичною подією цієї весни також стане відкриття 16 та 17 квітня туристичного сезону. Обіцяють широкомасштабне дійство, що відбудеться в обласному центрі. До нього також будуть залучені творчі сили з інших районів та міст області.

Про програму відкриття туристичного сезону, цікаві пропозиції для чернігівців та гостей міста детально розповіла заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч. Вона зазначила, що дводенна програма розрахована на різні вікові категорії, а також на різні смаки і вподобання. Вона висловила переконання, що подібні заходи зроблять Чернігів ще більш туристично привабливим та конкурентоспроможним на рівні інших міст України. Також вона пообіцяла, що не менш насиченими на культурно-масові та туристичні події буде весь весняно-літній сезон.

Долучився до розмови і генеральний директор Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Юрій Соболь. Він висловив турботу щодо необхідності вчасного збереження культурної спадщини, на яку так багата Чернігівщина. Також він розповів про деякі нововведення в екскурсійних програмах «Чернігова стародавнього» та перспективи проведення ремонтних робіт декількох пам’яток архітектури.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.