Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 04:32:52

Скоро скоро буде справжній пляж на Десні! ФОТО

11.04.2016   08:14

На березі річки Десна, на «ЗОЛОТОМУ ПЛЯЖІ» справжнісенький аврал. Міська рада почала підготовку до пляжного сезону, адже літо вже не загорами.

Окультурується берег річки, більш похилим буде. Зрізаються всі горби і горбики. Працює потужна техніка. Поряд готується  територія для стоянок авто.

Також передбачено всі заклади які необхідні для відпочиваючих. Вся концепція благоустрою буде представлена начальником управління ЖКГ на виконкомі.

А поки що рибалки вже сидять на березі, студентки відпочивають. Тобто, шановні, на горбах вже лежати не будемо. Будемо відпочивати на гарному пляжі.


Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини