Анекдот вихідного дня. Гарного настрою!
Я змирилася з тим, що замість білого коня у мого чоловіка буде чорний Range Rover Supercharged 2010 року ... я витримаю, я сильна дівчина
Сказала йому «ні»: 5 секунд пишалася собою, 6 годин проплакала, вже 2 дні в запої...
Їй подобалася брутальна щетина, запах риби і грубі руки, але чоловік завзято змушував її стежити за собою.
Два російських сувеніра - матрьошка і горілка - дивно схожі: відкриваєш першу, а там і друга, третя, четверта.
Макіяж, манікюр, педикюр, епіляція... Ех! А в дитинстві - зав'язати бантик на голові і вже КРАСУНЯ.
Мужик пише з лікарні у видавництво: "У вашому самовчителі зі стрибків з парашутом помилка на 37 сторінці ..."
Гості сіли за стіл. Господиня в останній раз окинула поглядом сервіровку столу і помітила маленьку помилку.
- Катя, - запитала вона доньку. - Чому ти Івану Івановичу не поклала ні ножа, ні виделки?
- А тато сказав, що він їсть, як кінь.
Ну, якщо і після цього залишаться таргани, - говорить мужик, дивлячись на догораючу дачу, - то я і не знаю, що робити.
Оголошення. Політична повія пролобіює ваші інтереси в парламенті. Є подружки (ціла фракція).
Наодинці з хлопцем на дівчині повинне бути завжди надіто гарне, обтягуюче, струнке - нічого.
Теплохід проходить повз невеликого острова в океані, на якому бородатий чоловік щось кричить, відчайдушно розмахуючи руками.
- Хто це? - Запитує пасажир капітана.
- Поняття не маю. Кожен рік, коли ми тут проходимо, він ось так же сходить з розуму.
- Антоніно Опанасівно, чому ви раніше у відомості на отримання зарплати ставили хрестик, а зараз - нулик?
- Тому що я вийшла заміж, прізвище поміняла.
- Чому у бегемотів круглі ступні?
- Щоб легше було перестрибувати з латаття на латаття!
вночі:
- Мама! Принеси води!
- Сам встань і напийся.
- Ну принеси!
- Будеш канючити - дам ременя!
- Ну от, будеш вставати за ременем, заодно і води принесеш!
Їде мужик на верблюді, весь мокрий. Назустріч йому — приятель. Він здивовано питає:
— Що це з тобою? Із тебе аж тече!
— Так ось! Верблюд дуже вже забобонний попався. Кішка дорогу перебігла — так він, гад, тричі сплюнув через ліве плече!
— Лікарю, у мене погана пам’ять. З мене всі сміються!
— Бокс — найкращі ліки. Займіться боксом.
— Тоді моя пам’ять покращиться?
— Ні, сміятимуться менше.
Дзвінок у двері. Відкриває жінка. На порозі стоїть представник відомого торгового дому:
— Вельмишановна пані, дозвольте запропонувати вам каталог, де представлені наші найновіші товари, про які ваша сусідка сказала, що ви не зможете собі дозволити їх купити.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).