У Чернігові відкрито новий хостел
11 березня у Чернігові по вул. Гетьмана Полуботка відкрився новий хостел.
У відкритті хостелу взяли участь начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко, представники ТОВ «Хостел-Україна» та місцевих засобів масової інформації.
Приміщення має 4 номери, розраховані на 20 осіб, а також кафе-бар для гостей міста.
Представники ТОВ «Хостел-Україна», які є засновниками цієї ідеї, повідомили, що їх головне завдання забезпечити гостей нашого міста доступним житлом, ознайомити з історичними та культурними пам’ятками нашого краю.
Також подякували управлінню стратегічного розвитку міста та туризму міської ради за всебічну підтримку в організації відкриття цього закладу.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.