Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:40:06

Китайський медик пояснив, як улюблений колір людини впливає на її настрій, здоров'я і зовнішність

06.03.2016   15:23Агенцiя

Практик китайської медицини в п'ятому поколінні доктор Джингдуань Янг розповів, як кольори впливають на життя людей.

Разом з відомим американським дизайнером Нормою Камал Джингдуань Янг випустив книгу під назвою Обличчям до Сходу. У цьому виданні автори діляться секретами збереження життєвої сили, здоров'я та краси, повідомляє Well+Good.

Як стверджують експерти, ставлення людини до певного кольору впливає на її самопочуття. «Китайська медицина вчить, що різні кольори пов'язані з людськими органами і підтримують їх функціонування», – пояснює доктор Янг.

Кольоротерапію можна використовувати при боротьбі із застудою, нападами тривожності та для поліпшення стану духу.

Блакитний колір стимулює енергію печінки, покращує зір, травлення і сон, зміцнює нігті, заспокоює, якщо людина розгнівана або ображена.

Червоний колір стимулює енергію серця, покращує циркуляцію крові, надає більш здоровий вигляд обличчю, очищає розум та лікує від депресії.

Жовтий колір стимулює енергію селезінки, покращує травлення й обмін речовин, допомагає краще мислити, зміцнює м'язи, зменшує занепокоєння і одержимість чим-небудь.

Білий колір стимулює енергію легенів, яка допомагає поліпшити дихання, живить шкіру, дозволяє впоратися зі смутком і горем.

Чорний колір стимулює енергію нирок, яка допомагає поліпшити пам'ять і концентрацію, посилює сексуальну функцію і репродуктивне здоров'я, покращує ріст волосся, зменшує страх і збільшує силу волі.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.