Перші кроки юних до мрії. ФОТОрепортаж
У Чернігові відбулися обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту (кімнатні моделі).
Це перші кроки юних авіамоделістів до високих мрій. На змагання завітало 42 авіамоделіста з Коропа, Мени та Остра. Звісно, команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді була найбільш чисельною.
Адже тут працює аж п,ять керівників гуртків. Модель з гумовим двигуном, найлегша у класі кімнатних моделей. Змагалися юні спортсмени у двох класах моделей; F-1M (модель для початківців) та F-1L.
Кожний із учасників повинен здійснити 6 польотів. Два найбільш вдалі польоти за часом йдуть у залік. За результатами змагань журі нагородило переможців у кожному класі.
Командні місця виглядають так; 1-е місце зайняла команда обласного центру, друге – команда Менської СЮТ. Третє місце дісталося команді з Корюківського центру дитячої та юнацької творчості.
Фоторепортаж зі змагань Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.











