Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 07:53:48

Відбувся Чемпіонат Чернігівської області з гри "Ерудит-квартет"

22.02.2016   08:03Агенцiя

21 лютого у Чернігові в кафе-клуб "Океан" відбувся Чемпіонат Чернігівської області з гри "Ерудит-квартет", повідомив Валерій Семенець.

Змагання зібрали 11 команд - 4 з Ніжина та 7 з Чернігова. У підсумку, до фіналу потрапили 1 ніжинська та 3 чернігівські команди.

Результат фіналу:
А 4 Ніжин 160
Гьот Чернігів 140
Київська Русь ВКЛ Чернігів 30
Чурчхела Чернігів 30.

Вітаємо з перемогою ніжинську команду "А4" (Набок Леонід, Мохир Марина, Дуфіна Жанна, Мачулін Федір).

На жаль не обійшлося без спірних ситуацій. Слід пояснити рішення ведучого, який керувався виключно правилами, а не емоціями, як деякі гравці. Наприклад, команда «МіФ» апелювала на зняття питання передостанньої теми номіналом 20 балів. Гравець команди першим натиснув кнопку, але суперник випередив його – вигукнувши правильну відповідь.

Ведучим було прийнято рішення замінити запитання на запасне, що викликало бурхливі емоції. Але перш, ніж звинувачувати ведучого у змові і упередженості, раджу уважно вивчити правила гри.
Цитата «В случае подсказки из зала во время чтения вопроса ведущим или ответа игрока ведущий или арбитр имеют право снять этот вопрос и заменить его другим вопросом такого же номинала».

Звичайно, на розгляд ведучого можливе і покарання порушника, про що також говориться в правилах. Але у даному випадку не було умисного порушення, мало місце непорозуміння. Тому ведучим було прийнято вищезазначене рішення. Більше того, після цього питання розігрувалось ще 270 балів і говорити про це питання як ключове не зовсім коректно.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.