Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 07:52:59

Діти єдиної країни вражені чернігівською гостинністю і хочуть приїхати ще

15.01.2016   15:13Агенцiя

Сьогодні зранку учасники акції «Ми – діти єдиної країни» – 25 школярів із міста Рубіжне Луганської області – відвідали Чернігівську ОДА і поспілкувалися з головою Валерієм Кулічем.

Чернігівщина нині приймає групу дітей із Луганщини. Серед екскурсій, зустрічей з однолітками та загалом насиченої ознайомчо-розважальної програми делегація школярів та їхніх учителів зустрілися з головою ОДА Валерієм Кулічем, аби поділитися враженнями від відвідин нашої області.

«Приємно вразила гостинність, із якою нас приймають. Навіть ніяково було спочатку, але згодом ми відчули себе дійсно бажаними гостями і легко знаходимо спільну мову з однолітками та всіма, з ким маємо нагоду спілкуватися, – поділилися школярі. – Ми вже назбирали такий обсяг вражень, знань і подарунків, що стане, аби поділитися з усіма друзями вдома».

Учнівська делегація та вчителі відзначили високий рівень організації їхніх вакацій, подякували всім причетним та запросили здійснити зустрічний візит.

У свою чергу, в ході живого й невимушеного спілкування з юними рубіжнянцями, Валерій Куліч акцентував увагу на тому, що історія української державності тісно пов’язана і настільки ж глибока і древня, як і Чернігівщина. Він запросив дітей вступати до вищих навчальних закладів нашої області, на що учні одразу ж погодилися, адже, крім іншого, вони відвідали Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя, який залишив у них дуже позитивні враження.

Проаналізувавши культурні паралелі та відмінності, особливості історії та враження від області сьогодні, учасники зустрічі обмінялися сувенірами та зробили пам’ятний знімок.

У рамках акції «Ми – діти єдиної країни» учнівська делегація з Рубіжного пробуде на Чернігівщині ще два дні. Голова ОДА Валерій Куліч запевнив їх у готовності й надалі брати активну участь у подібних програмах.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини