Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 17:11:15

До уваги водіїв! Погіршення погодних умов!

13.01.2016   15:31Агенцiя

Згідно інформації Українського гідрометеорологічного центру в період 13-15 січня очікуються складні погодні умови – сильний сніг та мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця, зниження температури до мінусових показників з переходом через 0ºС.

У зв'язку з цим Служба автомобільних доріг у Чернігівській області закликає водіїв бути уважними та обережними, взаємоввічливими під час руху на автодорозі та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

Рекомендовано користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечних інтервалів та дистанцій, не перевищувати швидкість.

Для забезпечення безперебійних і безпечних умов руху пасажирського автомобільного транспорту, в першу чергу, шкільних автобусів, автодорогами загального користування необхідно забезпечити взаємодію в питаннях руху транспорту, а саме в обов'язковому порядку:
• керівництву автостанцій та автоперевізникамперед виїздом автобусу в рейс уточняти в філіях ДП «Чернігівський облавтодор» інформацію про стан автодоріг на маршрутах руху автобусів загального користування;
• керівникам філій ДП «Чернігівський облавтодор» попереджати автостанції та автоперевізників про погіршення умов проїзду на маршрутах руху автобусів загального користування;
• інспекторам Національної поліції попереджати водіїв про умови проїзду та контролювати безпеку дорожнього руху;
• працівникам Укртрансінспекції координувати роботу автостанцій та автоперевізників;
• у разі необхідності здійснювати заходи по обмеженню руху.

Останні новини Чернігівщини

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

«Діалог із громадами»: представники ТГ Чернігівщини звернулися до міністра охорони здоров'я 16:13

Відбулася друга зустріч «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити та керівниці Офісу Конгресу Лілії Пашинної. Цього разу говорили про медицину. Доєднався міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40

Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини