Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 13:44:28

Час водити козу!

05.01.2016   14:58Агенцiя

Різдвяні свята у наших предків не проходили без цього обряду. Він обов’язково супроводжувався танцями, веселими співами та хорошим настроєм. Чернігів відроджує давні традиції. Цього року в ньому проходить третій зимовий фольклорний фестиваль «Коза».

2016-го місце дії переноситься з Алеї Героїв на Красну площу. Цілих два дні, з 8 по 9 січня, у самому центрі Чернігова виступатимуть талановиті та колоритні колективи. Фестиваль не тільки змінив локацію, але й значно розширив свою географію. На нього завітають музиканти з чотирьох областей України й поділяться зі слухачами своєю унікальною самобутньою творчістю.

Першого дня на сцену вийдуть київський  DJ Boochyaman, чернігівське фолк-тріо «Калита», автентичний ансамбль «Горлиця» із Шестовиці. Завершить концертний день легендарний ансамбль автентичного співу «Древо» із села Крячківка Полтавської області. Він прославився виконанням пісні «Ой там на горі» в мультфільмі «Жив-був пес». Ансамбль «Древо», котрий відзначив свій 55-й день народження, володіє неповторною технікою багатоголосся й виконує старовинні пісні Полтавщини разом із власними авторськими композиціями.

Другий день фестивалю знову відкриває  DJ Boochyaman з етно-сетом. Також свої програми представлять київський колектив «Кутя-Бенд», що співає колядки різними мовами, і гості з Харкова «Муравський Шлях». Вони вже багато років репрезентують традиційну народну культуру Слобожанщини та Полтавщини. Закриває фестиваль у цьому році гурт із Києва «Хорея Козацька». Музиканти займаються реконструкцією древнього музичного спадку й виконують музику епох середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму. Ведуча фестивалю – харизматична Юля Богуславка.

Незмінні організатори фестивалю – ТА «Че Студія» і команда «Зеленої Сцени». Своєю головною метою вони називають відродження фольклору, демонстрацію не шароварної культури, а істинної краси народної автентичної творчості та традицій. Гостей і жителів Чернігова чекають насичена музична програма, ярмарок хендмейду, частування від місцевих рестораторів, дитяча сцена зі святковими розвагами.
«Коза» зустрічає гостей 8–9 січня з 13:00 до 18:00.

Останні новини Чернігівщини

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини