Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 14:16:53

Новорічні та Різдвяні свята продовжуються: вітали діток ще двох районів

05.01.2016   09:22Агенцiя

Вітання та подарунки у зимові святкові дні має отримати уся малеча. А особливо ті, хто обділений турботою рідних батьків.

4 січня, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та начальник Служби у справах дітей ОДА Людмила Зеленько привітали ще 25 діток у Чернігівському та Щорському районах. Зокрема, це діти, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу, прийомних родинах та проживають з опікуном.

- Щиро вірте у дива і вони обов’язково здійснюватимуться, — зазначив Леонід Сахневич, звертаючись до хлопчиків та дівчаток.

Перший заступник голови ОДА подякував прийомним батькам та опікунам за те, що не шкодують людського тепла. Адже, як відомо, чужих дітей не буває.

Також він наголосив, що облдержадміністрація робите все можливе, для комфортного життя таких родин.

Варто зазначити, що на початок поточного року в області з 2178 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, охоплені сімейними формами виховання – 1948 осіб. Це майже 90%. Зокрема: 1479 – перебувають під опікою, піклуванням, 469 – виховуються у прийомних сім’ях та 22 — у дитячих будинках сімейного типу.

За результатами минулого року на Чернігівщині 33 дітей усиновлені громадянами України, 258 — влаштовані під опіку, піклування, 61 — у прийомні сім’ї (ПС) та дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ).

При цьому у 2015 році створено 5 ДБСТ та 19 ПС.

Останні новини Чернігівщини

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини