Екологічний конкурс "Замість ялинки – зимовий букет"
З метою виховання екологічно свідомої особистості, дбайливого ставлення учнів до природних багатств рідного краю, привернення уваги громадськості до проблеми знищення хвойних лісів, 25 грудня в міському Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, був проведений екологічний конкурс «Замість ялинки – зимовий букет».
В конкурсі взяли участь близько 70 гуртківців Центру, які зробили та представили суддівській колегії 35 букетів.
І місце отримали букети:
«Голуби миру» - виконавці: Дмитро Тупіков та Максим Петухов;
«Різдвяна омела» - Антон Лизь та Ірина Артеменко.
ІІ місце
«Новий рік – ступив на поріг» - Марина Гайова та Світлана Сочаво.
ІІІ місце
«Новорічна казка» - Катерина Іваненко та Оксана Балабаш;
«Різдвяний віночок» - Ірина Веремієнко та Варя Головач.
Завдяки конкурсу, діти навчились за допомогою природного матеріалу робити святкові композиції, а своїми роботами, створили відчуття свята для радісного очікування новорічного дива без знищення ялинок.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.