Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:46:06

Зима вже на порозі. ФОТО

01.12.2015   08:08Агенцiя

Кажуть прогнозам вірити не можна. Як сказати. А ми з дружиною повірили і в суботу махнули до лісу бо на неділю обіцяли дощик чи сніжок, тобто негоду.

Слава богу стояла сонячна, як для глибокої осені погода. Взяли чаю, звісно сальця і гайда до лісу.  У лісі все гарно. Легенький вітерець дув собі потихеньку, пригрівало сонечко.

 А навкруги стояли молоденькі сосни прикриті снігом. Сніг був кругом. Це все придавало справжнього зимового настрою. Дійсно, ми вже скучили за зимою, але вона до нас не спішить, каже ще встигну. Зелений ліс, сніжок та сонечко додали нам сил щоб жити і радіти і вам розповідати яка у нас чудова природа.

Тільки у гармонії з природою людина може повноцінно жити і творити. Так що друзі не гайте часу, а при кожній вільній хвилині плануйте завітати до лісу і ви отримаєте радість і насолоду. До зустрічі у зимовому лісі.


Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини