Підсумки оздоровчої кампанії 2015 року
Про те, як та де відпочивали і оздоровлювалися діти шкільного віку, говорили сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації.

Підсумки оздоровчої кампанії поточного року озвучила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш. Наразі в області проживає понад 96 тисяч дітей зазначеного віку, більше половини з них було забезпечено оздоровленням та відпочинком.
— Основна увага, звичайно, була прикута до дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, — зазначила спікер. — Таким чином у дитячих таборах різної форми побувало майже 99% дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування. Охоплена значна частина дітей з багатодітних та малозабезпечених родин. Відпочинкові та оздоровчі послуги надавалися дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям учасників АТО.
Влітку цього року в області працювало 23 заклади оздоровлення, 469 таборів з денним перебуванням, одне наметове містечко. Відкрив свої двері для школярів і новостворений заклад позашкільної освіти «Юний турист» в селі Количівка Чернігівського району.
Однак, через проблеми з фінансуванням 4 оздоровчі заклади приватної форми власності не змогли прийняти відпочиваючих.
Варто зазначити, що більше чотирьохсот дітей відпочивали закордоном, значна кількість побувала на морі (Миколаївська, Одеська області).
Загалом на оздоровлення та відпочинок дітей використано майже 37 мільйонів гривень. Переважна більшість яких з обласного та місцевого бюджетів, решта — залучені кошти.
На проживання та харчування однієї дитини на один день у таборі в межах області витрачено від 110 гривень.
Як зазначила Ніна Лемеш, про відпочинково-оздоровчий період 2016 року говорити поки зарано. Адже варто затвердити необхідну Програму, проект якої уже створено.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).