Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 14:32:42

Група дітей з Чернігова їде на канікули до Латвії

23.10.2015   09:17

Група чернігівських дітей, батьки яких загинули в АТО або є учасниками антитерористичної операції, 24 жовтня відправиться до латвійського міста Огре, де проведе осінні канікули. Сьогодні з дітьми та їхніми батьками зустрілися міський голова Олександр Соколов і почесний консул Латвії у м. Чернігові Олена Вишнякова.

На переконання міського голови, юні чернігівці стануть послами миру, зможуть потоваришувати з латвійськими дітьми, зміцнитися і відпочити. О.Соколов зазначив, що з Огре Чернігів уже кілька років розвиває дружні стосунки. "Сьогодні жителі Огре підтримують українців у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність", - сказав він. Керівник обласного центру Чернігівщини подякував за організацію поїздки пані О.Вишняковій.

О.Вишнякова повідомила, що це друга група, яка цього року відправляється до Латвії. "Латвія – невелика країна, але має велике серце, і співпереживає Україні", - зазначила почесний консул. Також вона повідомила, що активну позицію в організації цієї поїздки виявили, як міськрада Чернігова, так і муніципалітет Огре. На наступний рік планується організація кількох таких поїздок.

Всього в Латвію з Чернігова відправляться 15 дітей та 5 дорослих (стільки супроводжуючих попросила приймаюча сторона). Очолює групу директор міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Тетяна Кузнецова-Молодча. Вона поінформувала, що до складу делегації увійшли двоє дітей, чиї батьки загинули в АТО, і 13 дітей, чиї батьки воюють, а сім'ї перебувають під соціальним супроводом центру або зверталися за психологічною допомогою. В одній родині учасниками АТО є і батько, і мати. За програмою візиту, діти стануть учасниками екологічного табору, відвідуватимуть еко-ферму, де вирощують диких оленів та інших тварин. Крім того, заплановані екскурсії до Риги і Юрмали.

Учасники зустрічі обмінялися подарунками. Зокрема, діти подарували міському голові свої малюнки. Вони пообіцяли зустрітися після відпочинку, щоб поділитися своїми враженнями про Латвію.

Останні новини Чернігівщини

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини