Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 10:42:55

Група дітей з Чернігова їде на канікули до Латвії

23.10.2015   09:17

Група чернігівських дітей, батьки яких загинули в АТО або є учасниками антитерористичної операції, 24 жовтня відправиться до латвійського міста Огре, де проведе осінні канікули. Сьогодні з дітьми та їхніми батьками зустрілися міський голова Олександр Соколов і почесний консул Латвії у м. Чернігові Олена Вишнякова.

На переконання міського голови, юні чернігівці стануть послами миру, зможуть потоваришувати з латвійськими дітьми, зміцнитися і відпочити. О.Соколов зазначив, що з Огре Чернігів уже кілька років розвиває дружні стосунки. "Сьогодні жителі Огре підтримують українців у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність", - сказав він. Керівник обласного центру Чернігівщини подякував за організацію поїздки пані О.Вишняковій.

О.Вишнякова повідомила, що це друга група, яка цього року відправляється до Латвії. "Латвія – невелика країна, але має велике серце, і співпереживає Україні", - зазначила почесний консул. Також вона повідомила, що активну позицію в організації цієї поїздки виявили, як міськрада Чернігова, так і муніципалітет Огре. На наступний рік планується організація кількох таких поїздок.

Всього в Латвію з Чернігова відправляться 15 дітей та 5 дорослих (стільки супроводжуючих попросила приймаюча сторона). Очолює групу директор міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Тетяна Кузнецова-Молодча. Вона поінформувала, що до складу делегації увійшли двоє дітей, чиї батьки загинули в АТО, і 13 дітей, чиї батьки воюють, а сім'ї перебувають під соціальним супроводом центру або зверталися за психологічною допомогою. В одній родині учасниками АТО є і батько, і мати. За програмою візиту, діти стануть учасниками екологічного табору, відвідуватимуть еко-ферму, де вирощують диких оленів та інших тварин. Крім того, заплановані екскурсії до Риги і Юрмали.

Учасники зустрічі обмінялися подарунками. Зокрема, діти подарували міському голові свої малюнки. Вони пообіцяли зустрітися після відпочинку, щоб поділитися своїми враженнями про Латвію.

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини