Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 00:48:58

На водноспортивній базі відбулися різноманітні оздоровчі заходи

10.08.2015   09:55

Протягом декількох тижнів обласний осередок НОК України разом з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», дирекцією та вихованцями КДЮСШ №1 управління освіти міської ради, провели на водноспортивній базі різноманітні оздоровчі заходи.

Поштовхом для цього стали олімпійські дні на березі Десни для обдарованої учнівської молоді Чернігівщини, де кращі юні історики, знавці іноземних мов з різних куточків нашого краю з великим задоволенням змагалися на човнах «Дракон», пізнавали ази пляжного волейболу, взяли участь у веселих естафетах. Кульмінацією кожного заходу стали перетягування канату та смачний фірмовий обід від організаторів змагань у польових умовах.

Наступними учасниками своєрідних днів здоров’я стали діти з особливими потребами, які змагалися та відпочивали разом зі своїми батьками та вихователями. Особливістю цих заходів стали підняття державного прапору та внесення олімпійського вогню, спілкування впродовж дня з провідними олімпійцями Андрієм Дериземлею, Ніною Лемеш та Ольгою Коробкою.

5 серпня в олімпійському дні, що проходив за аналогічною програмою, активну участь взяли вихованці дитячого оздоровчого табору «Барвінок» для дітей сиріт. Діти протягом двох годин під керівництвом Сергія Романчука опановували техніку веслування на екзотичних «Драконах», разом з волонтерами та працівниками міського центру «Спорт для всіх» зварили куліш, і з неймовірним азартом перетягували канат.

Черговий оздоровчий захід приурочений «проблемним» підліткам і носитиме назву «Відповідальність починається з мене». До речі, одним з організаторів заходу є їх «вихователі» - представники органів внутрішніх справ.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19 20:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 грудня в області зафіксовано 558 нових випадків COVID-19. Зокрема 319 — у Чернігівському районі (в тому числі 174 — у Чернігові), 82 — у Ніжинському, 71 — у Корюківському, 50 — у Прилуцькому та 36 — у Новгород-Сіверському районі. 49 захворілих госпіталізовані.

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.