Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:39:06

Чернігівські студенти виявилися найкмітливішими та перемогли в інтелектуальному квесті

08.07.2015   13:51Агенцiя

Нещодавно за підтримки Сергія Березенка відбувся спортивно-інтелектуальний квест, організований Клубом прихильників біатлону, який закликає всіх бути здоровими.

Гасло цього клубу -  «Двері у здоровий спосіб життя відкриті для кожного, хто хоче їх бачити». Тому його активісти постійно організовують різноманітні спортивні змагання, розваги, конкурси та активно пропагують здоровий спосіб життя. Учасниками квесту цього разу стали: студенти НПУ ім. Т. Г. Шевченка (команди «Туристи», «Авангард», «Експекто патронум»), Чернігівський національний технологічний університет (команди – «Скопочки», QWERTY, «Робінзони», LOL) та студенти коледжу транспорту і комп’ютерних технологій (команда «Програмісти».

Аби перемогти учасникам доводилося розгадувати різноманітні загадки. Для цього їм потрібно було проявити кмітливість, вигадливість, наполегливість, свій гострий розум та почуття гумору.
 
Перед початком гри учасників привітав найтитулованіший біатлоніст Чернігівщини Андрій Дериземля. Легендарний спортсмен в минулому, а нині успішний громадський діяч зазначив, що такі заходи згуртовують студентство, дають можливість не лише приємно відпочити, а й продемонструвати рівень знань.
       
По завершенні інтелектуально-динамічного маршруту усі отримали на пам’ять цінні подарунки від партнерів. Нам же приємно відзначити, що перемогу здобули саме чернігівські студенти Політеху. Тамтешня команда QWERTY блискавично впоралась із усіма завданнями, проявивши неабиякі логічні здібності та знання, і отримала заслужену нагороду. Срібло, до речі теж у наших – відзначилася команда «Скопочки», третіми стали столичні авангардисти.
           
Загалом квест відбувся весело та цікаво і дуже сподобався учасникам. Окрім самої гри молодь здружилася, розважилася та набралася позитивних емоцій. До речі, Сергій Березенко неабияку увагу приділяє активному студентському руху. Нещодавно за його підтримки у Чернігові успішно відбувся фестиваль «Студентська республіка».  


Сана Бойко

PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.