Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 16:28:49

Чернігівські студенти виявилися найкмітливішими та перемогли в інтелектуальному квесті

08.07.2015   13:51Агенцiя

Нещодавно за підтримки Сергія Березенка відбувся спортивно-інтелектуальний квест, організований Клубом прихильників біатлону, який закликає всіх бути здоровими.

Гасло цього клубу -  «Двері у здоровий спосіб життя відкриті для кожного, хто хоче їх бачити». Тому його активісти постійно організовують різноманітні спортивні змагання, розваги, конкурси та активно пропагують здоровий спосіб життя. Учасниками квесту цього разу стали: студенти НПУ ім. Т. Г. Шевченка (команди «Туристи», «Авангард», «Експекто патронум»), Чернігівський національний технологічний університет (команди – «Скопочки», QWERTY, «Робінзони», LOL) та студенти коледжу транспорту і комп’ютерних технологій (команда «Програмісти».

Аби перемогти учасникам доводилося розгадувати різноманітні загадки. Для цього їм потрібно було проявити кмітливість, вигадливість, наполегливість, свій гострий розум та почуття гумору.
 
Перед початком гри учасників привітав найтитулованіший біатлоніст Чернігівщини Андрій Дериземля. Легендарний спортсмен в минулому, а нині успішний громадський діяч зазначив, що такі заходи згуртовують студентство, дають можливість не лише приємно відпочити, а й продемонструвати рівень знань.
       
По завершенні інтелектуально-динамічного маршруту усі отримали на пам’ять цінні подарунки від партнерів. Нам же приємно відзначити, що перемогу здобули саме чернігівські студенти Політеху. Тамтешня команда QWERTY блискавично впоралась із усіма завданнями, проявивши неабиякі логічні здібності та знання, і отримала заслужену нагороду. Срібло, до речі теж у наших – відзначилася команда «Скопочки», третіми стали столичні авангардисти.
           
Загалом квест відбувся весело та цікаво і дуже сподобався учасникам. Окрім самої гри молодь здружилася, розважилася та набралася позитивних емоцій. До речі, Сергій Березенко неабияку увагу приділяє активному студентському руху. Нещодавно за його підтримки у Чернігові успішно відбувся фестиваль «Студентська республіка».  


Сана Бойко

PR

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.