Фейсбучний мікс до кави № 67
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 27-28 червня говорили про таке:
- про креатив та креативність:
- про автографи та вибори. Цікаво це тролінг чи реальні факти?
- про те, що завдяки таким ентузіастам, як Леся-Зелена-Сцена-Чернігів наше місто дійсно стає відомим та цікавим для туристів:
- про мільйони туристів у Чернігові можна легенди складати. Але чи готові наші "удобства" забезпечити всі потреби?
- про закриття 30-го театрального сезону у Молодіжному театрі:
- про провокації:
- про лікарів у Чернігові:
- про порушення правил благоустрою та вибори:
- про агітаторів, байдужість та "я-відпрацьовую-години-а-не-ідею":
- цікава думка:
Бажаємо гарного настрою та вдалого дня!
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.