Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:10:27

Розпочалася перша зміна у таборі "Дружба"

24.06.2015   15:29

Урочисте відкриття першої зміни відбулося у таборі "Дружба", що має статусвідокремленого структурного підрозділу – відділення дитячого оздоровлення санаторного типу Чернігівської міської лікарні № 1.

Зі святом колектив і дітей привітали Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник управління охорони здоров'я міської ради Юрій Бойко та головний лікар міської лікарні №1 Андрій Жиденко.

Зокрема, міський голова зазначив, що у таборі сьогодні створені усі умови для повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей. Він побажав юним чернігівцям яскравих вражень від літа, нових друзів, зміцніти та підрости, щоб впевнено повернутися до школи. Спілкуючись із журналістами, О.Соколов зауважив, що Чернігів – чи не єдине місто в Україні, де збережено заклад такого типу, що пропонує безкоштовне оздоровлення для дітей. Цього року у таборі "Дружба" відпочинуть та покращать здоров'я 540 дітей (три зміни по 180 дітей), на фінансування табору з міського бюджету виділено близько 1,5 млн грн.

Під час урочистого відкриття зміни кожен із шести загонів презентував свою назву та девіз, діти внесли прапор "Дружби" та виконали свій гімн, а ще представили гостям концертну програму.

За словами А.Жиденка, під час відпочинку у таборі "Дружба" маленькі чернігівці забезпечені збалансованим п’ятиразовим харчуванням (вартість 65 грн на день), отримують лікувальні або профілактичні процедури. У відділенні створені всі необхідні умови для оздоровлення – басейн, масаж, комплекс методів фізичної реабілітації. Крім якісного оздоровлення, дітям пропонується змістовна розважальна програма, спортивні та культурно-масові розваги: спортивні ігри (у таборі є баскетбольне, волейбольне та футбольне поля), ігри на дитячих майданчиках, різноманітні конкурси, концерти і дискотеки.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ