Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 17:18:34

"Артек" зустрів перших відпочиваючих, серед яких 30 дітей з Чернігівщини

19.06.2015   14:33Агенцiя

У Пущі-Озерній, що під Києвом, розпочав роботу табір "Артек" та вже прийняв першу зміну відпочиваючих. Так, це саме той славнозвісний міжнародний табір "Артек", який 90 попередніх років працював у Криму.

 На жаль, через незаконну анексію півострову, керівництву табору довелося шукати інше місце дислокації. Зупинилися на мальовничих лісах та озерах під Києвом. До слова, "Артеку" вдалося зберегти своє керівництво, велику частину педагогічно-виховательського складу, а головне, незламний дух та багатолітні традиції.

На першу зміну до табору приїхало 75 дітей, 30 з яких з Чернігова та області. В основному - це малеча з родин, де батьки пройшли чи проходять службу в зоні проведення АТО, діти з багатодітних сімей, родин переселенців, талановиті діти. Для Чернігівців відпочинок організувала Рада регіонального розвитку області, яка знайшла меценатів, котрі профінансували дитячий відпочинок.

Відпочивати та оздоровлюватися діти будуть весело, цікаво та з комфортом. У Пущі-Озерній чудові умови для цього: величезна територія, озера з піщаними пляжами, дитячі та спортивні майданчики, човникова станція, басейн, різноманітні гуртки, п'ятиразове харчування та комфортні умови проживання. Окрім того, діти матимуть можливість, за необхідності, підтягти своє здоров'я. У таборі для цього є все необхідне.

- "Артек" продовжує жити і працювати - це саме головне, - розповів Сергій Березенко. - Сьогодні 50 кримчан, які все життя працювали в "Артеку" знаходяться разом з дітьми у Пущі-Озерні. Табору вдалося зберегти як колектив, так і унікальні артеківські традиції. До кінця сезону, ми плануємо, що в "Артеці" оздоровиться 1000 дітей, у тім числі дітки із Чернігівщини, які обов'язково ще приїдуть сюди у наступних заїздах, - наголосив відомий громадський діяч.  

Олена Шевчук

PR

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.