Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 15:18:40

10 порад для схуднення від індійських мудреців

14.06.2015   12:02Агенцiя

В індійських філософських вченнях їжа є незамінним джерелом енергії для нашого тіла, а травлення - способом «витягання розуму з їжі». Щоб тіло навчилося витягувати цей розум і енергію, індійські мудреці радять дотримуватися деяких правил «ідеального травлення».

1. Їжте в спокійній обстановці

Сідаючи за стіл, навіть якщо це всього лише на 15 хвилин, необхідно відкласти всі інші справи і повністю зосередитися на процесі прийому їжі.

2. Після кожного прийому відпочивайте по кілька хвилин


Якщо після прийому їжі, перш ніж повернутися до активної діяльності, ви відпочинете протягом 5-10 хвилин, то травний процес буде протікати без жодних зусиль, а ви відчуєте прилив енергії.

3. Завжди їжте сидячи


Сидяча поза, згідно індійським вченням, сприяє розслабленню травного тракту, допомагає зосередитися на процесі прийняття їжі і підсилює почуття задоволення. Навіть якщо ви збираєтеся з'їсти всього лише яблуко, краще зробити це сидячи.

4. Не їжте, коли ви засмучені

Якщо ви чимось засмучені і настав час їжі, почекайте моменту, поки ви не відновите душевну рівновагу, поки не відчуєте, що повністю заспокоїлися.

5. Уникайте переїдання

Індійські мудреці стверджують, що людина має з'їдати приблизно 3/4 того, що може вмістити його шлунок. Якщо ви з'їдаєте більше, ви не залишаєте місця для нормальної роботи шлунка, від чого будете почувати себе втомленою.

6. Уникайте холодних напоїв

Згідно з індійським вченням, холодні напої зменшують інтенсивність травлення.

7. Не розмовляйте, коли ви пережовуєте їжу


Коли ви їсте, всі ваші відчуття повинні бути спрямовані всередину. Вести спокійну бесіду за обіднім столом, звичайно, можна, але от обговорювати гострі питання і сперечатися вкрай не рекомендується.

8. Їжте з помірною швидкістю

Приділивши достатньо часу пережовування їжі, ви отримаєте більше задоволення від їжі і полегшите роботу своєму шлунку.

9. Не їжте, поки не перетравиться те, що ви з'їли під час попереднього прийому

Постійні перекушування призводять до утворення «ама» - застійної негативної енергії. Якщо ви постійно перекушуєте, то будете почувати себе постійно злегка втомленою.

10. Харчуйтеся тільки свіжоприготованою їжею


Свіжоприготовані продукти мають найвищу інформаційної цінністю, вони сприяють утворенню «аджаса» - доброчинної цілющої енергії. А розігріта їжа, навпаки, сприяє утворенню «ама».

Останні новини Чернігівщини

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави 14:44

Чернігівська область – край партизанської слави. Про це йдеться в усіх енциклопедичних та туристичних довідниках, в історичних джерелах, на дорожніх вказівниках, що встановлені на межі з іншими областями.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.