8 червня - Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна
Це, ще неофіційне свято присвячено всім, хто сидить удома і піклується про благополуччя сім’ї. Відзначається 8-го червня.
Величезна праця, що часом непомітна, але без якої неможливий сімейний затишок, можна сміливо порівняти з працею сталевара чи шахтаря, інженера або менеджера, лікаря або вчителя. Вмістив в себе багато чого, з перерахованого вище, наша рідна і близька людина, під час шляхом героїчних зусиль створює нам комфорт і гармонію в нашому домі, які часто ми сприймаємо за природні елементи нашого життя.
«Відкладіть в сторону ганчірки і сковорідки, - як одного разу в Мехіко заявила представник столичної філії Національного інституту жінок Габріела Дельгадо. - Саме тоді, коли ви відмовитесь від роботи по дому, ваші родичі повною мірою оцінять її соціальну та економічну значущість».
До речі буде сказано, що в 2003 році в Італії була створена перша в світі організація чоловіків-домохозяев. У цю асоціацію вступають одружені представники сильної статі, щоб навчиться ведення домашнього господарства.
Члени товариства опановують мистецтво красивої нарізки овочів до святкового столу, обмінюються кулінарними рецептами та обговорюють, які засоби для чищення найкращі в екологічному плані. Поспішайте привітати сьогодні всіх тих, хто оточує ваше життя турботою і любов’ю! Зі святом!
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.
Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15
Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».