Фейсбучний мікс до ранкової кави № 51
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 4 червня говорили про таке:
- чернігівськ ліси (52 вагони будівельного кругляка) поставляють до ЛНР? Народний депутат Анна Романова готує депутатський запит:
- про паркування на дитячих майданчиках, тротуарах та пішохідних доріжках. Скоро треба буде окрему рубрику вести: "Я паркуюсь, як ***ак". Але чи допоможе?
- боротьба двох потенційних кандидатів на 205 окрузі у Чернігові стає все цікавішою. Уважний Ігор Стах із новими подробицями:
- то Валерій Дубіль вже депутат чи ні?
- про те що інколи краще подумати. Віктор Лазар про сільських мешканців сказав не подумавши?
- раніше фарбували травичку до приїзду великих начальників. Тепер береги марафетять:
- ностальгія...
- про креатив, дизайн та назви. А вам подобається ходити до "Будки" чи у "Поліклініку"? А ще у Чернігові є бар під назвою "У косого"
- занадто розкішно і надто коштовно:
-
-
- під Приват копають?
Бажаємо гарного настрою і вдалого дня!
До теми:
Фейсбучний мікс до ранкової кави №48
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.