Погода в Чернігові та Чернігівській області на вівторок, 21 лютого
У вівторок в Чернігівській області очікується переважно хмарна погода з проясненнями.
У Чернігові, Бобровиці, Борзні, Прилуках можливий мокрий сніг. У Городні, Щорсі, Семенівці, Ніжині, Острі, Сосниці опадів не передбачається.
Вночі очікується зниження температури до -7 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +2.
На цьому тижні збережеться хмарна погода з проясненнями, місцями – мокрий сніг.
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.