Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 22:35:58

Семенівська районна газета відзначила своє 80-ліття

20.02.2012   13:35

17 лютого в урочистому залі райдержадміністрації для відзначення свого 80-річчя зібрала своїх друзів і прихильників Семенівська районна газета "Життя Семенівщини".

Dika

Dika

У святковому випуску районки редакцію і ветеранів газети привітали з ювілеєм голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, керівництво району.

Перший номер Семенівської районної газети вийшов у лютому 1932 року під заголовком «Життя колгоспника» українською мовою. З 1 лютого 1934 року назва була змінена на «Жизнь колхозника» і газета друкувалась російською мовою. Зразу після визволення Семенівщини від фашистських загарбників районка певний час мала назву «Освобожденная Семеновщина». У тому ж 1943 році газета знову поновила свою назву «Жизнь колхозника». Певний час у Новгороді-Сіверському виходило міжрайонне видання «Радянське Полісся», а 14 березня 1963 року вийшов перший номер, власне, Семенівської районки «Красное знамя». Після зникнення з політичної карти світу Радянського Союзу газета виходила спочатку як «Жизнь Семеновщины», а зараз – «Життя Семенівщини». Вона – єдина в області двомовна газета – щосереди і суботи приходить у дім майже кожної родини району тиражем понад 4300 примірників. Сучасний колектив редакції на чолі з Катериною Дикою завжди радо зустрічає ветеранів газети, позаштатних кореспондентів, передплатників, тісно співпрацює з колективами районної друкарні і поштового відділення, організаціями і установами району. Ось чому представники всіх їх були присутніми у залі на урочистостях газети.

За багаторічну сумлінну працю по розвитку інформаційного простору області і з нагоди 80-річчя редакція газети була нагороджена подякою голови облдержадміністрації. Окремі працівники редакції отримали почесні грамоти і грошові премії від голови райдержадміністрації Сергія Євменова, голови районної ради Людмили Салімон.

Привітали колектив редакції, вручили квіти і подарунки також від управління у справах преси та інформації – Дмитро Никоненко, від обласної організації Національної спілки журналістів – Анатолій Тютюнник, від Асоціації регіональних ЗМІ – Олександр Назаренко, від народного депутата України Ігоря Рибакова – його прес-секретар, інші поважні гості.

Під час урочистих заходів організатори згадали і вшанували всіх редакторів газети, ветеранів колективу, досвід яких редакція використовує і сьогодні.

Особливу душевну ауру у святковій залі підтримували учасники художньої самодіяльності Семенівки – молоді і дорослі аматори сцени.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини