Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:32:03

Відновлювальне лікування за кошти Фонду

15.05.2015   08:22Агенцiя

Продовжується забезпечення путівками для відновлювального лікування застрахованих осіб області та членів їх сімей.

Путівки до реабілітаційних відділень санаторно – курортних закладів, оплачені за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, видаються застрахованим особам безкоштовно лікувально – профілактичними закладами Чернігівщини.
   
Станом на 14 травня закладами охорони здоров’я  вже отримано 172 путівки. Послуги з відновлювального лікування  отримала 121 особау санаторно – курортних закладах, зокрема, по профілях: після опікових хворих («Авангард» м. Немирів), після гострого інфаркту міокарда, операцій на серці та магістральних судин, після гострих церебральних порушень, після ортопедичних операцій («Жовтень» Київська область), після ортопедичних операцій та після гострих церебральних порушень (відповідно ім. Пирогова та «Лермонтовський» м. Одеса), після гострого інфаркту міокарда, операцій на серці та магістральних судин, після гострих церебральних порушень, після оперативних втручань на органах травлення, порушення обміну речовин у санаторіях м. Миргород, після оперативних втручань на органах травлення у санаторіях «Моршинкурорту»  (м. Моршин), після гострих церебральних порушень та ортопедичних операцій у санаторних закладах м. Хмільник, після оперативних втручань на органах травлення, порушення обміну речовин у санаторіях «Трускавецькурорту» (м. Трускавець).
   
Загалом, у поточному році, до реабілітаційних відділень санаторно – курортних закладів України на відновлювальне лікування буде направлено більше 400 застрахованих осібобласті та членів їх сімей.

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.