Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 22:48:05

11 травня - Всесвітній день справедливої торгівлі

11.05.2015   08:58Агенцiя

Всесвітній день справедливої торгівлі (World Fair Trade Day) щорічно відзначається в другу суботу травня, а травень вважається місяцем справедливої торгівлі.

Цей День, проведений під керівництвом Всесвітньої організації справедливої торгівлі (World Fair Trade Organization), дозволяє приблизно 350 колективам виробників і організаціям справедливої торгівлі з 70 країн заявити про свою участь в справедливій торгівлі.

Справедлива торгівля — це громадський рух, покликане відстоювати міжнародні стандарти і громадську політику щодо маркованих і немаркованих товарів. Основна увага приділяється товарам, що експортуються з країн розвинені.

Товарами справедливої торгівлі можуть бути такі продукти харчування, як чай, кава, какао, банани, а також предмети ремісничого виробництва і одяг. Головне — щоб вони були зроблені без застосування рабської і дитячої праці.

Наприклад, слова: Справедлива торгівля Екологія, вибрані темою Всесвітнього дня справедливої торгівлі в 2009 році, закликають виробників випускати екологічно чисту та безпечну продукцію.

У 2001 році темою були обрані слова: TRADE FOR PEOPLE — Fair Trade your world (Торгівля для людей: справедлива торгівля — ваш світ).

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.