Смачні рецепти вихідного дня
Ваші дітки постійно намащують на хліб дорогі шоколадні та горіхові пасти? А ви бідкаєтесь, як же не корисно? Приготуйте їм домашню арахісову пасту. Вам знадобиться потужний блендер і трошки терпіння. А простий рецепт вам у цьому допоможе!
Інгредієнти: арахіс сирий - 200 г, мед - кілька столових ложок за смаком, морська сіль - дрібка (можна не додавати), вода за потреби
Спосіб приготування:
1. Арахіс обсмажуємо на сухій сковорідці або у духовці. Чистимо від шкірки.
2. Охололий арахіс подрібнюємо у блендері. Збивати потрібно буде довго - близько 10-15 хвилин. Спочатку горіхи стануть борошном, потім кулькою тіста, а потім густою масою - це горішки почали виділяти арахісове масло.
3. Додаємо сіль та мед. Знову змішуємо у блендері.
4. Якщо маса вийшла надто густою - додаємо воду, але дуже повільно. Продовжуємо збивати до потрібної консистенції.
5. Арахісова паста чудово смакує на домашньому хлібі чи тостах на сніданок, її можна додавати у вівсяну кашу, йогурти чи домашній сир. З неї можна робити крем для тортів або начинку для печива. Ваша фантазія до ваших послуг! Головне, що повністю домашній продукт! Готову пасту зберігаємо у холодильнику та насолоджуємось, коли тільки заманеться. А щоб переконатись у користі цього рецепту - подивіться на інгредієнти, написані на звороті готової арахісової пасти.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.