Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:45:01

22 квітня – Міжнародний День Землі

22.04.2015   07:41Агенцiя

З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища на Чернігівщині продовжується проведення заходів з озеленення та благоустрою територій. Також в ці дні Україна відзначає і День Землі, який припадає на 22 квітня 2015 року.

Засновником Дня землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території.

Саме тоді про День Землі вперше почули і в Україні. І тільки в 2010 році День Землі став відзначатися в Україні, як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої країни.

Земля – джерело будь-якого багатства суспільства, тим більше українського, адже Україна багата одним з найкращих чорноземів у світі. Землі відіграють важливу загальнобіосферну роль і є основою розвитку рослинного і тваринного світу. В аграрному секторі земельні ресурси – головний засіб виробництва, найважливіша складова частина ресурсної бази землеробства. Людина не завжди обдумано та раціонально використовує й обробляє землю, що спричиняє їхню швидку деградацію, втрату родючості. Більшість високопродуктивних земельних ресурсів перетворилися у непридатні, що характеризувалися зруйнованим ґрунтовим покривом і деградацією рельєфу.

У День Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх жителів Чернігівщини підтримувати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення екологічних природоохоронних проблем.

«Що людина посіє – те й пожне». Не будемо про це забувати.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ