Фейсбучний мікс до ранкової кави № 13
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету за 16 квітня. Тож користувачі Фейсбуку говорили про таке:
- про те, як отримати 3 га землі громадській організації. Непогана інструкція:
- чернігівський громадський транспорт не бажає працювати і за умов подорожчання проїзду:
- народні депутати Анна Романова та Олександр Кодола борються за повернення в область прокурора Дмитра Чібісова. Про що інформують у соцмережах:
- вбивство О.Бузини у Києві:
- про зовнішність та зміну іміджу:
- про мрії та відпочинок:
- і наостанок. Підбірка назв статей від прес-служби одного з судів Одеси. Можливо когось надихне на креативні заголовки:
Бажаємо гарної п’ятниці! Все буде добре!
ДО теми:
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.