Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 02:32:02

2300 учасників збирають Дні туризму в Чернігові

11.04.2015   09:42

У Чернігівському міському Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю з 7 квітня розпочались уже традиційні для міста Дні туризму, що триватимуть до 5 травня.

За словами директора Центру Олександра Гаврилея, захід проводиться з метою організації змістовного дозвілля, популяризації туризму та впровадження нових форм спортивно-ігрової роботи з дітьми і молоддю.

2300 дітей із 23-х загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова стануть учасниками різноманітних змагань та конкурсів.

Дні туризму, як і в минулі роки, проводитимуться в спортивно-ігровій формі. Для цього учасникам – учням 5-10 класів – пропонуються на вибір 23 етапи: ігрові, інтелектуальні, туристичні. Суддями на етапах будуть старшокласники тієї ж школи, для якої проводяться змагання.

Як підкреслили в Центрі ТОВРДМ, проходження етапів не потребує спеціальної підготовки, зате заряд бадьорості та гарний настрій учасникам гарантовано.

Директор Центру ТОВРДМ Олександр Гаврилей запевнив, що кожна дитина, яка зацікавиться спортивним туризмом, може спробувати свої сили в будь-якому з конкурсів програми змагань.


Графік та порядок проведення «Днів туризму» для загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова на квітень 2015 року

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини