Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:53:33

2300 учасників збирають Дні туризму в Чернігові

11.04.2015   09:42

У Чернігівському міському Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю з 7 квітня розпочались уже традиційні для міста Дні туризму, що триватимуть до 5 травня.

За словами директора Центру Олександра Гаврилея, захід проводиться з метою організації змістовного дозвілля, популяризації туризму та впровадження нових форм спортивно-ігрової роботи з дітьми і молоддю.

2300 дітей із 23-х загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова стануть учасниками різноманітних змагань та конкурсів.

Дні туризму, як і в минулі роки, проводитимуться в спортивно-ігровій формі. Для цього учасникам – учням 5-10 класів – пропонуються на вибір 23 етапи: ігрові, інтелектуальні, туристичні. Суддями на етапах будуть старшокласники тієї ж школи, для якої проводяться змагання.

Як підкреслили в Центрі ТОВРДМ, проходження етапів не потребує спеціальної підготовки, зате заряд бадьорості та гарний настрій учасникам гарантовано.

Директор Центру ТОВРДМ Олександр Гаврилей запевнив, що кожна дитина, яка зацікавиться спортивним туризмом, може спробувати свої сили в будь-якому з конкурсів програми змагань.


Графік та порядок проведення «Днів туризму» для загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова на квітень 2015 року

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.