Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 10:57:49

Від яких помилок не застраховані самотні жінки

09.03.2015   13:07Агенцiя

Пам'ятаєте фразу, що не можна завжди поступати однаково і чекати різного результату? Ці слова наочно ілюструють поведінку дівчини, яка пережила зраду чи розчарування.

Які ж помилки їй властиві, будучи самотньою?

Вона впевнена, що її ніхто не полюбить


Само собою, якщо попередній роман закінчився нічим, то як може наступний бути краще? Чим більше покинута дівчина (а вона саме так про себе думає) аналізує минулу ситуацію, тим більше знаходить своїх помилок. І, звичайно, починає звинувачувати себе в тому, що ті відносини остаточно зіпсувалися.

Вона розглядає кожного чоловіка, як потенційного чоловіка


А що такого? Бачу ціль - не бачу перешкод. Або заміж, або ніяк. Якщо дівчині потрібен не хлопець, не знайомство, а відразу чоловік, чи варто витрачати час на безперспективні відносини. Природно, будь-який нормальний хлопець буде тікати від такої мадам зі швидкістю світла.

Вона легко погоджується на близькі стосунки


Інша сторона тієї ж медалі. Дівчата важко переносять самотність, занадто швидко йдуть на близькість. Будь-хто аби не залишатися однією. Можливо, так проявляється прагнення переконатися, що її можна любити, хотіти, що вона може бути цікавою. Часто така поведінка викликана бажанням помститися колишньому. Або підняти свою самооцінку за рахунок кількості партнерів. На жаль, бути цікавою і сексуально зацікавити чоловіка - поняття різні і з протилежним ефектом.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини