Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 20:54:47

Команди з трьох областей змагались у фіналі відкритої ліги "КВН Прилуки"

06.02.2012   15:33Агенцiя

Жарти, дотепи та цілющий сміх лунали у стінах Прилуцького міського будинку культури упродовж трьох годин у суботу 4 лютого у рамках фіналу відкритої телевізійної ліги КВК за участю команд із Прилук, Чернігова, Харкова й Сум та за спонсорської підтримки депутата Чернігівської обласної ради Анатолія Мирошниченка.

"КВН Прилуки"

Прихильність журі здобули чернігівські  "С потолка" і "БОДЯ", розділивши ІІ та ІІІ місця відповідно.

Абсолютну перемогу святкувала "Селедочка" (Харків). Тож  її представники прямо на сцені отримали від  депутата Чернігівської обласної ради Анатолія Мирошниченка сертифікат на шість тисяч гривень. 
Цінними подарунками було нагороджено і решту команд.

Коментар  Анатолія Мирошниченко.

Молоді  необхідні подібні  заходи. Це об’єднує молодь. Коли мені запропонували  підтримати цей захід  – не сумнівався ані хвилини.  Вже  протягом 10 років  підтримую подібні заходи на Чернігівщині і буду підтримувати надалі. Ще раз хочу подякувати організаторам свята сміху. Подякувати всім командам, які створили чудовий настрій і звичайно подякувати глядачам.  Особливо приємно, що до нас на Чернігівщину приїхали команди і з інших областей, Харківської та Сумської.  Це створює імідж для нашої області. Сьогодні приїхали на КВК, минулого року приїхали на турнір з мотокросу, на міжнародні змагання з вільної боротьби і на багато інших заходів.  Впевнений і надалі ми будемо проводити подібні заходи. І Чернігівщина тільки виграватиме від цього.

Ольга Іванченко

http://regiony.cn.ua/show.php?id=130
 

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини