Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 22:29:52

Гороскоп на тиждень, 29 грудня - 4 січня

28.12.2014   11:57Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Зустрiч, на яку ви робили велику ставку, нарештi вiдбудеться. Ви зумiєте вилучити з неї максимум корисного.
Дні: спр. — 29; неспр. — 30.

Телець (21.04—21.05). Ваша iнтелектуальна активнiсть дозволить здiйснити бiльшiсть планiв. Із фiнансами поки що проблема.
Дні: спр. — 30; неспр. — 31.

Близнюки (22.05—21.06). Через завантаженiсть на роботi ви вiдiрвалися вiд близьких i друзiв. Новорiчнi свята зблизять вас знову.
Дні: спр. — 4; неспр. — немає.

Рак (22.06—23.07). На цьому тижнi можлива приємнi звiстка щодо вашої кар’єри. Будьте вдячнi тим, хто пiдтримав вас.
Дні: спр. — 2; неспр. — 3.

Лев (24.07—23.08). Ви зануритеся у вир кохання i забудете про невдачi. Уникайте конфлiктiв iз родичами.
Дні: спр. — 31; неспр. — 2.

Діва (24.08—23.09). У цi днi вас оточуватимуть доброзичливi люди. Новий рiк принесе радiсть i спокiй.
Дні: спр. — 1; неспр. — немає.

Терези (24.09—23.10). Зосередьтеся на реальних подiях i не наробiть непоправних помилок. Святковi днi трохи покращать ваш настрiй.
Дні: спр. — 3; неспр. — 4.

Скорпіон (24.10—22.11). У вас попереду важливi зустрiчi та переговори. Ви нарештi отримаєте довгоочiкуванi грошi вiд партнерiв.
Днi: спр. — 29; неспр. — 31.

Стрілець (23.11—21.12). Вам не вистачає людей, зацiкавлених у вашому благополуччi. Не соромтеся звертатися по допомогу до друзiв.
Днi: спр. — 2; неспр. — 4.

Козеріг (22.12—20.01). Колеги та друзi на цьому тижнi виконають усi свої обiцянки. Новорiчне свято запам’ятається надовго.
Дні: спр. — 1; неспр. — 3.

Водолій (21.01—19.02). Щоб реалiзувати давнi плани i поповнити свiй гаманець, постарайтеся знайти надiйних посередникiв.
Дні: спр. — 2; неспр. — 4.

Риби (20.02—20.03). Ви успiшно виконаєте всi зобов’язання перед партнерами й надалi спiвпрацюватимете з ними. Дехто з вас змiнить мiсце роботи.
Дні: спр. — 29; неспр. — 30.

Інша версія:

ОВНИ, стосунки «батьки-діти» виходять на трансформаційний шлях, потребуючи вагомих моральних і матеріальних внесків. Доля закликає до гармонії в будь- яких взаєминах. Вчіться будувати мости злагоди, приборкавши амбітне «Я», що є руйнатором. Чужі інтереси -- першочергові, а в шлюбі насамперед. Якщо в союзі грають першу скрипку улюблені супутники, значить все чудово, любов і дружба торжествуватиме. Кохайтеся, будьте зразковою лебединою парою!

ТЕЛЬЦІ, менше занурюйтеся в прагматизм, світ тримається не лише матеріальних благах ( це крайність), емоційна складова -- запорука повноцінного розвитку. Вам для повного щастя потрібні чуйність, турботливість, уміння дипломатично підібрати душевний ключ до людей, повага до фамільних традицій. Сім’я -- це свята оаза, щиро дбайте за благополуччя в родині, ставлення близьких до вас є тестом на зрілість в ролі сім’янина. Аналізуйте, робіть висновки та виправляйте помилки…

БЛИЗНЮКИ, урівноважте пристрасне «хочу» і прагматичне «треба», будь-які дії слід ретельно прорахувати, легковажний ризик протипоказаний. Здоровий глузд має взяти гору над емоціями та егоїзмом. За гроші, не сваріться внесок в сімейний «казан» має бути рівноцінним. Ваш партнер не бідняк, але принциповий догматик, маніпуляціям не піддається. Любіть його всім серцем (не зважаючи на «мінуси»), вчіть один одного, тоді шлях долі буде устелено квітами успіху.

РАКИ, про самостійність забудьте, паруйтеся, ставте перед собою спільну ціль і разом крокуйте до неї. Досягти бажаного ви здатні тільки в союзі з чарівним, але практичним і організованим партнером. Віддайте йому ініціативу -- нехай рулює і самостверджується! Проте «серця» взаємних бажань та інтересів мають битися в унісон (егоїзму, скнарості зась!), тоді будете щасливими. Влаштування особистого життя нині є першочерговим завданням.

ЛЕВИ, довкола конфронтаційна атмосфера, якщо стали заручником обставин, терпіть і вірте у все найкраще – войовничий протест призведе до саморуйнації. Творіть добро, живіть з чистою совістю, події тижня мають кармічний підтекст, де робота та здоров’я потребують невідкладних дій. Якщо захворієте -- не біда, то йде процес зцілення від стресових шлаків, накопичених протягом року. Рецепт для відмінного самопочуття -- відповідальне ставлення до взятих обов’язків і суворе дотримання закону (духовного, морального, юридичного) на всіх життєвих фронтах. А за порушення -- плата здоров’ям.

ДІВИ, тримайте курс на реалізацію особистих бажань. Однак ламати -- не будувати! Бунт, радикалізм в діях, є фокусами чорних сил, які намагаються вас за будь- яку ціну дискредитувати в соціумі, діловому колективі, серед друзів. Якщо дорожите майбутнім, на чуже не зазіхайте, опікуйтеся та любіть людей всім серцем, що здетонує аналогічні почуття. На таємних покровителів можна розраховувати, якщо ваші задуми є благородними без меркантильних потреб, що штовхають до зловживань.

ТЕРЕЗИ, прагматично балансуйте між родиною та роботою, ведіть мудро життєве судно, аби не наскочити на рифи побутових перешкод, девальвація сімейних цінностей у розпалі. Страховкою тут стане матеріальна база, підлатайте дірки в домашньому бюджеті, ваш вклад в ту скарбницю є основним, але витрати жорстко контролюйте, доцільно перейти на режим економії. На любовному фронті активна пора, тут ви оригінальний стратег, блискучий друг і коханець, якому визначено все цікаво організувати, наповнивши інтимну атмосферу романтизмом.

СКОРПІОНИ, підключіть раціоналізм, розумно і практично підходьте до знайомств, стосунків з близькими, колегами, сусідами, тут хазяйнує дух «реставрації», тому так, як було раніше, вже не буде, все має переродитися на кращому рівні. Проявляйте скрізь ініціативність і не чекайте на зовнішній «тонік», ви сам собі стимулятор і наснажник для оточення. В стосунках «батьки-діти», «начальник –підлеглий» висока динаміка, але тут у вас є таємні важелі впливу, мудро ними управляйте і все складеться якнайкраще.

СТРІЛЬЦІ, робіть ставку на людей та друзів, які вас люблять, симпатизують, тоді втрати будуть мінімальними. Повністю уникнути їх неможливо, бо це кармічний борг за допущені раніш помилки. Обігрівайте серцем, робіть подарунки, розкошелюйтеся, не збіднієте, а розчарування -- то пусте! Якщо вас єднають не матеріальні інтереси, а духовні ідеали -- все буде добре. Корислива дружба -- імітація і категорично протипоказана.

КОЗОРОГИ, партнерські взаємини проходять випробувальний рубікон, сягнувши точки кипіння, так як було раніш вже не буде. Поведінка благовірних страшенно дратує, і не дивно, насправді він віддзеркалює вашу скриту сутність (подібне приваблює подібне), тож не тероризуйте емоційного бідолаху, а працюйте над власними недоліками, духовно зростайте. У вас одна мета, для реалізації її потрібні спільні ресурси, вони є, об’єднуйтеся, і пам’ятайте, що хоче партнер, того хоче Бог!

ВОДОЛІЇ, пожалійте себе, обмежте трудові навантаження. Роль коняки, що тягне робочого воза за кількох, є згубною, підірвете здоров’я. Нині доводиться воювати на двох фронтах, таємному (вирішуючи чужі проблеми) і на передовій (під обстрілом суперників). Аби виграти, створити гармоній союз у вас має бути правильний духовний світогляд. Сприймайте світ через філософську призму, а заземленість інтересів, матеріальна зацікавленість несе руйнацію.

РИБИ, дружба і кохання переплелися в один клубок. Двері майбутнього відкриті, але увійти туди можна за умови ревізії в братському оточенні, залишивши поряд тільки вірних товаришів по духу, інтересам. Хтось із приятелів (коханців) зійде з «орбіти, оскільки ви їх не влаштовуєте. Чому? Це кармічна плата за помилки. Зате з колегами на ниві співпраці все складеться якнайкраще. Якщо спалахне на стороні облудна пристрасть, не піддавайтеся на провокації, женіть окаянну геть!

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.