Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 18:39:38

Всі люди роблять це

29.01.2012   15:19Агенцiя

Перший пункт, який притаманний кожній людині без винятку. Це брехня. Будь-яка людина хоч раз у житті хай навіть несерйозно, але обманювала. Якщо людина вас запевняє, що жодного разу не обманювала, вона робить це прямо зараз перед вами.

Почесне друге місце займає … мастурбація. Кожна людина на нашій планеті від 20 років хоча б раз у житті, але мастурбувала. І знову таки той, хто скаже вам, що жодного разу не мастурбував, автоматично потрапить під перший пункт нашого параду.

Третє місце дістається фантазіям … Фантазіям про секс зі своїм же підлеглим. І знову кожна людина від 20 років хоч раз, але уявляла себе в одностатевому секс.

Четверте місце віддаємо нігтям! Кожна людина від 10 років хоча б один раз, але гризла нігті.

П’яте місце – цигарки. Статистика показує, що в 21-му столітті вже майже кожна людина хоча б раз пробувала ці “палички смерті”.

Шосте місце займають матюки або нецензурні слова. Кожен з нас за життя вимовляє мінімум 200 матюків. А у деяких особистостей 200 матів вимовляється тільки на добу!

Сьоме місце отримує жуйка. Жуйка з нами вже цілих 142 роки! За добу наша планета жує майже 100 тонн жуйки. Кожна людина, починаючи від 15 років, хоч би раз, але куштувала смак солодкої гумки. Для довідки: у 100% великих міст нашої планети на землі лежить мінімум 50 тисяч жуйок.

Восьме місце отримує чай! За статистикою, ще з 19-го століття кожна людина на землі випила хоча б 1 кухоль цього напою.

Дев’яте місце у танцю! Будь-яка людина, навіть самий черства, хоча б раз вдавався до магії танцю!

Останнє, але не менш почесне десяте місце займають гроші. У даний момент, за світовою статистикою, практично у 100% населення планети є поруч гроші. Неважливо – 5000 рублів або 1 копійка. Головне, що будь-яка людина на нашій планеті хоча б раз, але вступала у світовий грошовий обіг, вкладаючи туди свої гроші.

http://ifacts.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини