Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 12:11:13

Майже 28,5 тисяч школярів відпочили у дитячих таборах області

07.10.2014   07:51

Про підсумки дитячої оздоровчої компанії говорили сьогодні, 6 жовтня, на щотижневому брифінгу в облдержадміністрації. Цьогорічні особливості та результати літнього відпочинку розкривали директор Департаменту сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк та заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький.

Варто зазначити, що на Чернігівщині влітку 2014 року функціонували всі 26 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 506 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку та одне наметове містечко. У них відпочило майже 28,5 тисяч дітей.

— Пріоритетним в області є саме оздоровлення дітей. Ним було охоплено понад 33% від загальної кількості школярів. Не був виключеним і відпочинок на узбережжі моря. Заміною кримським таборам стали заклади відпочинку в Одеській та Херсонській областях, — зазначила Оксана Сердюк.

Крім того, було оздоровлено 99% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також більш як 80% представників з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Практикується надання оздоровчих послуг і за межами країни. Зокрема, 312 осіб мали змогу відпочити у Франції, Італії та Іспанії.

— Схвальні відгуки отримала і цьогорічна «Літня школа», що мала дві зміни. У ній перебували переможці предметних олімпіад, юні винахідники, члени МАН, — каже Микола Конопацький. — Промовисто і те, що у більшості пришкільних таборів проводилася низка заходів під гаслом «За єдину Україну».

Не залишилися без уваги і діти із східних областей країни, які тимчасово проживають на території Чернігівщини. Зокрема, у 6 обласних дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, за спонсорські кошти, набиралися сил 199 осіб. Всього оздоровлено 262 дитини зазначеної категорії.

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові 11:34

Кабінет Міністрів погодив надання під будівництво житла військовослужбовцям Служби безпеки ділянки земель оборони площею 0,37 га.

Cтартувала національна естафета

Cтартувала національна естафета "Олімпійський день-2020" 11:14

Чернігів 3 червня першим прийняв національну естафету «Олімпійський день-2020».

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 11:06

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради 11:00

3 червня голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький представив нового начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став депутат обласної ради Юрій Болоховець.