Погода в Чернігові та Чернігівській області на вихідні, 23 і 24 серпня
У вихідні в Чернігівській області буде мінлива хмарність.
У суботу в регіоні прогнозується суха погода.
У неділю в Чернігові, Борзні, Щорсі, Сосниці, Городні можливий дощ з грозою. У Прилуках, Бобровиці, Семенівці, Ніжині, Острі опадів не передбачається.
Уночі температура повітря становитиме +6…+11 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +21…+25.
Вітер північних і південно-східних напрямків, 1-5 м/с.
На початку наступного тижня очікується хмарна погода з проясненнями, місцями – дощ з грозою.
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression